KONST / Litografier / Färglitografi 14677299
nr 1467 7299
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 44/150, yttermått inklusive ram: 80x62 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:11:13
1.000 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann